درمانکده
دکتر مجتبی احمدی

دکتر مجتبی احمدی

تهران
4.4
29 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۸ مهر ساعت 16:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر مجتبی احمدی

مطب بلوار سعادت آباد

بلوار سعادت آباد - خیابان 38 - پلاک 44 - ساختمان خانه سبز - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر مجتبی احمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجتبی احمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجتبی احمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجتبی احمدی چیست؟

دکتر مجتبی احمدی متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مجتبی احمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجتبی احمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجتبی احمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجتبی احمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجتبی احمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجتبی احمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجتبی احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجتبی احمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مجتبی احمدی

دکتر مجتبی احمدی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مجتبی احمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 100367 هستند. آدرس مطب دکتر مجتبی احمدی بلوار سعادت آباد - خیابان 38 - پلاک 44 - ساختمان خانه سبز - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر مجتبی احمدی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مجتبی احمدی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مجتبی احمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مجتبی احمدی

دکتر مجتبی احمدی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مجتبی احمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مجتبی احمدی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر