نوبت دهی دکتر محمد صادق پورعباسی  فوق تخصص جراحی قلب و عروق

دکتر محمد صادق پورعباسی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 67653
تجربه 18سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمد صادق پورعباسی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمد صادق پورعباسی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمد صادق پورعباسی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمد صادق پورعباسی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمد صادق پورعباسی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمد صادق پورعباسی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمد صادق پورعباسی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمد صادق پورعباسی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمد صادق پورعباسی

دکتر محمد صادق پورعباسی فوق تخصص جراحی قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد صادق پورعباسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 67653 هستند. آدرس مطب دکتر محمد صادق پورعباسی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد صادق پورعباسی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد صادق پورعباسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد صادق پورعباسی

دکتر محمد صادق پورعباسی دارای مدرک فوق تخصص جراحی قلب و عروق و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد صادق پورعباسی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد صادق پورعباسی فوق تخصص جراحی قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.