درمانکده
دکتر احمد سدیدی

دکتر احمد سدیدی

تهران
4.5
45 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احمد سدیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر احمد سدیدی

مطب شهرک غرب

شهرک غرب - تقاطع بلوار فرحزادی و پونک باختری - جنب بیمارستان آتیه - ساختمان پزشکان آتیه - طبقه 3 (در نظر داشته باشید زمان انتظار در مطب تقریبا 120 دقیقه خواهد بود.)

هنوز بیمارهای دکتر احمد سدیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد سدیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد سدیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد سدیدی چیست؟

دکتر احمد سدیدی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد سدیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد سدیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد سدیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد سدیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد سدیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد سدیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد سدیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد سدیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر احمد سدیدی

دکتر احمد سدیدی متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمد سدیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 32 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26709 هستند. آدرس مطب دکتر احمد سدیدی شهرک غرب - تقاطع بلوار فرحزادی و پونک باختری - جنب بیمارستان آتیه - ساختمان پزشکان آتیه - طبقه 3 (در نظر داشته باشید زمان انتظار در مطب تقریبا 120 دقیقه خواهد بود.) است. شما میتوانید از دکتر احمد سدیدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احمد سدیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمد سدیدی

دکتر احمد سدیدی دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمد سدیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمد سدیدی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر