درمانکده
دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی

دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی

تهران
4.9
80 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی

مطب خیابان دکتر شریعتی

خیابان دکتر شریعتی، روبروی ایستگاه متروی قلهک، ساختمان آ.اس. پ.، طبقه 3، واحد34

هنوز بیمارهای دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی

gallery-812
gallery-813
gallery-814
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی چیست؟

دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی

دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 36 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 25630 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی خیابان دکتر شریعتی، روبروی ایستگاه متروی قلهک، ساختمان آ.اس. پ.، طبقه 3، واحد34 است. شما میتوانید از دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی

دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالناصر آریان طباطبایی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط