درمانکده
معصومه ستارزاده نیکجه

معصومه ستارزاده نیکجه

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر معصومه ستارزاده نیکجه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر معصومه ستارزاده نیکجه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از معصومه ستارزاده نیکجه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی معصومه ستارزاده نیکجه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص معصومه ستارزاده نیکجه چیست؟

معصومه ستارزاده نیکجه کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت معصومه ستارزاده نیکجه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت معصومه ستارزاده نیکجه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از معصومه ستارزاده نیکجه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین معصومه ستارزاده نیکجه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از معصومه ستارزاده نیکجه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به معصومه ستارزاده نیکجه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت معصومه ستارزاده نیکجه چقدر است؟

هزینه ویزیت معصومه ستارزاده نیکجه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره معصومه ستارزاده نیکجه

معصومه ستارزاده نیکجه کارشناس ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 717/2697/48 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه معصومه ستارزاده نیکجه

معصومه ستارزاده نیکجه کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به معصومه ستارزاده نیکجه مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از معصومه ستارزاده نیکجه کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر