نوبت دهی دکتر معصومه ستارزاده نیکجه  کارشناس ارشد روانشناسی

معصومه ستارزاده نیکجه

کارشناس ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 717/2697/48
تجربه 10سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر معصومه ستارزاده نیکجه را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر معصومه ستارزاده نیکجه نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر معصومه ستارزاده نیکجه چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر معصومه ستارزاده نیکجه چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر معصومه ستارزاده نیکجه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر معصومه ستارزاده نیکجه رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر معصومه ستارزاده نیکجه نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه ستارزاده نیکجه چقدر است؟

دربارۀ معصومه ستارزاده نیکجه

معصومه ستارزاده نیکجه کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. معصومه ستارزاده نیکجه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 717/2697/48 هستند. آدرس مطب معصومه ستارزاده نیکجه تهران است. شما میتوانید از معصومه ستارزاده نیکجه خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین معصومه ستارزاده نیکجه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه معصومه ستارزاده نیکجه

معصومه ستارزاده نیکجه دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به معصومه ستارزاده نیکجه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از معصومه ستارزاده نیکجه کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.