درمانکده
دکتر محمد باغبانی آرانی

دکتر محمد باغبانی آرانی

تهران
4.9
18 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:10

آدرس مطب دکتر محمد باغبانی آرانی

مطب سیدخندان

سیدخندان - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر جنوبی - پلاک 11 - طبقه 2 - واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر محمد باغبانی آرانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد باغبانی آرانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد باغبانی آرانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد باغبانی آرانی چیست؟

دکتر محمد باغبانی آرانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد باغبانی آرانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد باغبانی آرانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد باغبانی آرانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد باغبانی آرانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد باغبانی آرانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد باغبانی آرانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد باغبانی آرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد باغبانی آرانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد باغبانی آرانی

دکتر محمد باغبانی آرانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به شماره نظام پزشکی 39962 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 24 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمد باغبانی آرانی: سیدخندان - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر جنوبی - پلاک 11 - طبقه 2 - واحد 4

تجربه دکتر محمد باغبانی آرانی

دکتر محمد باغبانی آرانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمد باغبانی آرانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمد باغبانی آرانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر