درمانکده
سیده زهرا میرحسینی طباطبایی

سیده زهرا میرحسینی طباطبایی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده زهرا میرحسینی طباطبایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده زهرا میرحسینی طباطبایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سیده زهرا میرحسینی طباطبایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سیده زهرا میرحسینی طباطبایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سیده زهرا میرحسینی طباطبایی چیست؟

سیده زهرا میرحسینی طباطبایی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت سیده زهرا میرحسینی طباطبایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سیده زهرا میرحسینی طباطبایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سیده زهرا میرحسینی طباطبایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سیده زهرا میرحسینی طباطبایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سیده زهرا میرحسینی طباطبایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سیده زهرا میرحسینی طباطبایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سیده زهرا میرحسینی طباطبایی چقدر است؟

هزینه ویزیت سیده زهرا میرحسینی طباطبایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره سیده زهرا میرحسینی طباطبایی

سیده زهرا میرحسینی طباطبایی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. سیده زهرا میرحسینی طباطبایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 0 هستند. آدرس مطب سیده زهرا میرحسینی طباطبایی تهران است. شما میتوانید از سیده زهرا میرحسینی طباطبایی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین سیده زهرا میرحسینی طباطبایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سیده زهرا میرحسینی طباطبایی

سیده زهرا میرحسینی طباطبایی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سیده زهرا میرحسینی طباطبایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سیده زهرا میرحسینی طباطبایی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر