درمانکده
دکتر فرشاد نامداری

دکتر فرشاد نامداری

تهران
4.8
47 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر فرشاد نامداری

مطب خیابان ولیعصر عج

خیابان ولیعصر عج،300 مترپایین تر از میدان ونک، بعد از پل همت، بن بست سید الشهداء، ساختمان رهام، واحد1

هنوز بیمارهای دکتر فرشاد نامداری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرشاد نامداری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرشاد نامداری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرشاد نامداری چیست؟

دکتر فرشاد نامداری فلوشیپ پیوند کلیه هستند.

زودترین نوبت دکتر فرشاد نامداری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرشاد نامداری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرشاد نامداری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرشاد نامداری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرشاد نامداری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرشاد نامداری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرشاد نامداری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشاد نامداری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرشاد نامداری

دکتر فرشاد نامداری فلوشیپ پیوند کلیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرشاد نامداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 117673 هستند. آدرس مطب دکتر فرشاد نامداری خیابان ولیعصر عج،300 مترپایین تر از میدان ونک، بعد از پل همت، بن بست سید الشهداء، ساختمان رهام، واحد1 است. شما میتوانید از دکتر فرشاد نامداری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرشاد نامداری 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرشاد نامداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرشاد نامداری

دکتر فرشاد نامداری دارای مدرک فلوشیپ پیوند کلیه و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرشاد نامداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرشاد نامداری فلوشیپ پیوند کلیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر