نوبت دهی آنلاین مطب از بهترین پزشکان فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی در تهران

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین پزشکان فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی دریافت کنید

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

نمایش پزشکان دارای مشاوره آنلاین

پزشکی که در زمینه پیشگیری، تشخیص، درمان و جراحی های کم تهاجمی برای انواع بیماری ها و مشکلات اورولوژیک خوش خیم (غیر سرطانی) و بدخیم (آنکولوژی یا سرطانی) تخصص دارد، متخصص لاپاراسکوپی و انکولوژی نامیده می شود. لاپاراسکوپی گزینه جراحی حداقل تهاجمی برای انواع ارگان های اورولوژیک شامل کلیه، غدد فوق کلیوی، مجاری ادرار، مثانه، بیضه و پروستات، غدد آدرنال و غدد لنفاوی است و آندرولوژی تکنیک کم تهاجمی برای درمان سنگ کلیه است.

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص لاپاروسکوپی و آندرولوژی مراجعه کنید عبارتند از سردرد شدید، سرخی صورت، مشکلات فشار خون، نارسایی قلبی، درد ناگهانی، علائم بیماری آندومتریوز در زنان که شامل درد حین رابطه جنسی، هنگام ادرار و مدفوع، دردهای عضلانی، تهوع و سردرد می شود، درد لگن مانند درد شدید در شکم و کمر، ناراحتی شکمی مانند نفخ و احساس سنگینی، احساس سریع سیر شدن بعد از خوردن کمی غذا، از دست دادن اشتها، تکرر ادرار، پریودهای نامنظم مانند دوره های بسیار سنگین، بسیار سبک و یا نامنظم، تب و استفراغ، علائم بیماری های سرطان کلیه و واریکوسل مانند احساس درد خفیف در پهلو، خون در ادرار، خستگی، کاهش وزن، افزایش فشارخون، کم خونی، تب بدون ابتلا به سرماخوردگی، آنفولانزا یا عفونت های دیگر، تورم سیاهرگ های اطراف بیضه در مردان، احساس سنگینی و گرفتگی درد در پوست بیضه، دردی که با گرمای هوا و فعالیت های شدید بدتر شود، دردی که هنگام ایستادن تشدید شده و با دراز کشیدن آرام شود، گره ای درون بیضه که درد ندارد و یکی از بیضه ها بزرگتر و سنگین تر از دیگری باشد.

عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به متخصص لاپاروسکوپی و آندرولوژی بسیار پیشرونده هستند و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هر چه زودتر دارند. از مهم ‌ترین بیماری‌ های مربوط به این بخش می‌توان به کلیه های سرطانی، سنگ کلیه، تنگی حالب و کلیه ها، خارج کردن سنگ های بزرگ حالب، بیماری های غده آدرنال فوق کلیوی، سرطان کبد و پانکراس، واریکوسل، سرطان بیضه، آندومتریوز، فیبروئید رحم، کیست تخمدان یا تومور های آن، حاملگی خارج از رحم، آبسه لگن و کبد، چسبندگی لگن، چسبندگی ناشی از بافت های اسکار، ناباروری، بیماری التهابی لگن، بی اختیاری ادرار، کیسه صفرا و آپاندیس، پرولاپس ارگان لگنی، سرطان دستگاه تناسلی و سابقه عفونت لگن اشاره کرد.

متخصص لاپاروسکوپی و آندرولوژی با گذراندن دوره هایی از جمله فلوشیپ تخصصی جراحی درون بین کلیه، مجاری ادراری و تناسلی، اندویورولوژیست، اندرولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته، سلامت خانواده، ناتوانی جنسی و نازایی، آموزش های لازم برای تشخیص بیماری و انجام انواع روش های درمانی را برای کسب مدرک تحصیلی می گذرانند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور لاپاروسکوپی و آندرولوژی در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب لاپاروسکوپی و آندرولوژی بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان لاپاروسکوپی و آندرولوژی مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص اندرولوژی و لاپاراسکوپی نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر اندرولوژی و لاپاراسکوپی مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر اندرولوژی و لاپاراسکوپی مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص اندرولوژی و لاپاراسکوپی را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20