درمانکده
مهتا رفیعی نیا

مهتا رفیعی نیا

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهتا رفیعی نیا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهتا رفیعی نیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مهتا رفیعی نیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مهتا رفیعی نیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مهتا رفیعی نیا چیست؟

مهتا رفیعی نیا کارشناسی ارشد کاردرمانی هستند.

زودترین نوبت مهتا رفیعی نیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مهتا رفیعی نیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مهتا رفیعی نیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مهتا رفیعی نیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مهتا رفیعی نیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مهتا رفیعی نیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مهتا رفیعی نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت مهتا رفیعی نیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره مهتا رفیعی نیا

مهتا رفیعی نیا کارشناسی ارشد کاردرمانی به شماره نظام روانشناسی 0 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 4 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه مهتا رفیعی نیا

مهتا رفیعی نیا کارشناسی ارشد کاردرمانی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مهتا رفیعی نیا مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از مهتا رفیعی نیا کارشناسی ارشد کاردرمانی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر