درمانکده
امیر گذرانی

امیر گذرانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیر گذرانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیر گذرانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از امیر گذرانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی امیر گذرانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص امیر گذرانی چیست؟

امیر گذرانی کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی هستند.

زودترین نوبت امیر گذرانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت امیر گذرانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از امیر گذرانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین امیر گذرانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از امیر گذرانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به امیر گذرانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت امیر گذرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت امیر گذرانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره امیر گذرانی

امیر گذرانی کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی از پزشکان درمانکده‌اند. امیر گذرانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 3 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 0 هستند. آدرس مطب امیر گذرانی تهران است. شما میتوانید از امیر گذرانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین امیر گذرانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه امیر گذرانی

امیر گذرانی دارای مدرک کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی و کارشناس روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به امیر گذرانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از امیر گذرانی کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر