درمانکده
دکتر مینا مجتبایی

دکتر مینا مجتبایی

تهران
5
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

550,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۵ آذر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر مینا مجتبایی

مطب خیابان جنت آباد مرکزی

خیابان جنت آباد مرکزی - خیابان مخبری - ابتدای خیابان 16 متری دوم شمالی - پلاک 201/1 - طبقه 2

هنوز بیمارهای دکتر مینا مجتبایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مینا مجتبایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مینا مجتبایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مینا مجتبایی چیست؟

دکتر مینا مجتبایی دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر مینا مجتبایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مینا مجتبایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مینا مجتبایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مینا مجتبایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مینا مجتبایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مینا مجتبایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مینا مجتبایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مینا مجتبایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مینا مجتبایی

دکتر مینا مجتبایی دکترا روانشناسی به شماره نظام پزشکی 16290 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 33 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مینا مجتبایی: خیابان جنت آباد مرکزی - خیابان مخبری - ابتدای خیابان 16 متری دوم شمالی - پلاک 201/1 - طبقه 2

تجربه دکتر مینا مجتبایی

دکتر مینا مجتبایی کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مینا مجتبایی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مینا مجتبایی دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر