درمانکده
الناز خضرلو

الناز خضرلو

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر الناز خضرلو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الناز خضرلو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از الناز خضرلو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی الناز خضرلو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص الناز خضرلو چیست؟

الناز خضرلو کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت الناز خضرلو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت الناز خضرلو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از الناز خضرلو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین الناز خضرلو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از الناز خضرلو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به الناز خضرلو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت الناز خضرلو چقدر است؟

هزینه ویزیت الناز خضرلو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره الناز خضرلو

الناز خضرلو کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. الناز خضرلو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 11111 هستند. آدرس مطب الناز خضرلو تهران است. شما میتوانید از الناز خضرلو خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین الناز خضرلو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه الناز خضرلو

الناز خضرلو دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به الناز خضرلو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از الناز خضرلو کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر