درمانکده
دکتر زهرا کرمی

دکتر زهرا کرمی

تهران
2.5
2 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

370,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 10:00
مشاوره متنی

140,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:30
آنلاین

آدرس مطب دکتر زهرا کرمی

مطب فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه - ابتدای ستارخان - بلوار شهدای صادقیه پلاک 4 طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر زهرا کرمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا کرمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا کرمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا کرمی چیست؟

دکتر زهرا کرمی دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا کرمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا کرمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا کرمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا کرمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا کرمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا کرمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا کرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا کرمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زهرا کرمی

دکتر زهرا کرمی دکترا روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا کرمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 3440 هستند. آدرس مطب دکتر زهرا کرمی فلکه دوم صادقیه - ابتدای ستارخان - بلوار شهدای صادقیه پلاک 4 طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر زهرا کرمی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زهرا کرمی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر زهرا کرمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا کرمی

دکتر زهرا کرمی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا کرمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا کرمی دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر