دکتر زهرا کرمی

دکتر زهرا کرمی

تهران
2.5
2 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

520,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲ مرداد ساعت 10:00
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا ۴۸ ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 19:30
آنلاین

آدرس مطب دکتر زهرا کرمی

مطب فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه - ابتدای ستارخان - بلوار شهدای صادقیه پلاک 4 طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر زهرا کرمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر زهرا کرمی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر زهرا کرمی چیست؟

دکتر زهرا کرمی متخصص دکترا روانشناسی است. بیماران بسیاری برای درمان افسردگی، اضطراب، فوبیا، ترک اعتیاد، مشاوره نوجوانان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا کرمی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر زهرا کرمی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر زهرا کرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر زهرا کرمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر زهرا کرمی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زهرا کرمی

دکتر زهرا کرمی دکترا روانشناسی یکی از متخصصان تهران با بیش از 17 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر زهرا کرمی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر زهرا کرمی :

  • فلکه دوم صادقیه - ابتدای ستارخان - بلوار شهدای صادقیه پلاک 4 طبقه 4

تجربه دکتر زهرا کرمی

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های افسردگی,اضطراب,فوبیا,ترک اعتیاد,مشاوره نوجوانان به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر زهرا کرمی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر زهرا کرمی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 2.5 داده‌اند.
مطالعه بیشتر