نوبت دهی دکتر لیلا علامی آغمیونی  مقطع عمومی عمومی

دکتر لیلا علامی آغمیونی

مقطع عمومی عمومی
شماره نظام پزشکی : 181561
تجربه 4سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر لیلا علامی آغمیونی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر لیلا علامی آغمیونی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر لیلا علامی آغمیونی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر لیلا علامی آغمیونی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر لیلا علامی آغمیونی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر لیلا علامی آغمیونی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر لیلا علامی آغمیونی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا علامی آغمیونی چقدر است؟

دربارۀ دکتر لیلا علامی آغمیونی

دکتر لیلا علامی آغمیونی مقطع عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لیلا علامی آغمیونی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 181561 هستند. آدرس مطب دکتر لیلا علامی آغمیونی تهران است. شما میتوانید از دکتر لیلا علامی آغمیونی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر لیلا علامی آغمیونی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لیلا علامی آغمیونی

دکتر لیلا علامی آغمیونی دارای مدرک مقطع عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لیلا علامی آغمیونی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لیلا علامی آغمیونی مقطع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.