درمانکده
دکتر مرتضی ایزدی

دکتر مرتضی ایزدی

تهران
5
3 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرتضی ایزدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی ایزدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی ایزدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی ایزدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی ایزدی چیست؟

دکتر مرتضی ایزدی فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی ایزدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی ایزدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی ایزدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی ایزدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی ایزدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی ایزدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی ایزدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی ایزدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرتضی ایزدی

دکتر مرتضی ایزدی فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 60455 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 18 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مرتضی ایزدی

دکتر مرتضی ایزدی متخصص داخلی و فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مرتضی ایزدی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی ایزدی فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر