درمانکده
دکتر میرسالار سید یعقوبی پور

دکتر میرسالار سید یعقوبی پور

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر میرسالار سید یعقوبی پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر میرسالار سید یعقوبی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میرسالار سید یعقوبی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میرسالار سید یعقوبی پور چیست؟

دکتر میرسالار سید یعقوبی پور پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر میرسالار سید یعقوبی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میرسالار سید یعقوبی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میرسالار سید یعقوبی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میرسالار سید یعقوبی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میرسالار سید یعقوبی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر میرسالار سید یعقوبی پور

دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مقطع عمومی عمومی به شماره نظام پزشکی 180793 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 4 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر میرسالار سید یعقوبی پور

دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مقطع عمومی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مقطع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر