نوبت دهی دکتر میرسالار سید یعقوبی پور  مقطع عمومی عمومی

دکتر میرسالار سید یعقوبی پور

مقطع عمومی عمومی
شماره نظام پزشکی : 180793
تجربه 4سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میرسالار سید یعقوبی پور را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میرسالار سید یعقوبی پور چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میرسالار سید یعقوبی پور چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میرسالار سید یعقوبی پور چقدر است؟

دربارۀ دکتر میرسالار سید یعقوبی پور

دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مقطع عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میرسالار سید یعقوبی پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 180793 هستند. آدرس مطب دکتر میرسالار سید یعقوبی پور تهران است. شما میتوانید از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میرسالار سید یعقوبی پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میرسالار سید یعقوبی پور

دکتر میرسالار سید یعقوبی پور دارای مدرک مقطع عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میرسالار سید یعقوبی پور مقطع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.