نوبت دهی دکتر رامین خوسفی بیرجندی  متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)

دکتر رامین خوسفی بیرجندی

متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
شماره نظام پزشکی : 124261
تجربه 18سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر رامین خوسفی بیرجندی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر رامین خوسفی بیرجندی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر رامین خوسفی بیرجندی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر رامین خوسفی بیرجندی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر رامین خوسفی بیرجندی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر رامین خوسفی بیرجندی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر رامین خوسفی بیرجندی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر رامین خوسفی بیرجندی چقدر است؟

دربارۀ دکتر رامین خوسفی بیرجندی

دکتر رامین خوسفی بیرجندی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رامین خوسفی بیرجندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 124261 هستند. آدرس مطب دکتر رامین خوسفی بیرجندی تهران است. شما میتوانید از دکتر رامین خوسفی بیرجندی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رامین خوسفی بیرجندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رامین خوسفی بیرجندی

دکتر رامین خوسفی بیرجندی دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رامین خوسفی بیرجندی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رامین خوسفی بیرجندی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.