نوبت دهی دکتر کسری افتخاری میلانی  مقطع عمومی عمومی

دکتر کسری افتخاری میلانی

مقطع عمومی عمومی
شماره نظام پزشکی : 183221
تجربه 3سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر کسری افتخاری میلانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر کسری افتخاری میلانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر کسری افتخاری میلانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر کسری افتخاری میلانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر کسری افتخاری میلانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر کسری افتخاری میلانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر کسری افتخاری میلانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر کسری افتخاری میلانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر کسری افتخاری میلانی

دکتر کسری افتخاری میلانی مقطع عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کسری افتخاری میلانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 3 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 183221 هستند. آدرس مطب دکتر کسری افتخاری میلانی تهران است. شما میتوانید از دکتر کسری افتخاری میلانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر کسری افتخاری میلانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کسری افتخاری میلانی

دکتر کسری افتخاری میلانی دارای مدرک مقطع عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کسری افتخاری میلانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کسری افتخاری میلانی مقطع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.