نوبت دهی دکتر صدرا افتخاری میلانی  مقطع عمومی عمومی

دکتر صدرا افتخاری میلانی

مقطع عمومی عمومی
شماره نظام پزشکی : 180994
تجربه 4سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر صدرا افتخاری میلانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر صدرا افتخاری میلانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر صدرا افتخاری میلانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر صدرا افتخاری میلانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر صدرا افتخاری میلانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر صدرا افتخاری میلانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر صدرا افتخاری میلانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر صدرا افتخاری میلانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر صدرا افتخاری میلانی

دکتر صدرا افتخاری میلانی مقطع عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر صدرا افتخاری میلانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 180994 هستند. آدرس مطب دکتر صدرا افتخاری میلانی تهران است. شما میتوانید از دکتر صدرا افتخاری میلانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر صدرا افتخاری میلانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر صدرا افتخاری میلانی

دکتر صدرا افتخاری میلانی دارای مدرک مقطع عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر صدرا افتخاری میلانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر صدرا افتخاری میلانی مقطع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.