درمانکده
دکتر مهران آقامحمدپور

دکتر مهران آقامحمدپور

تهران
4.5
30 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهران آقامحمدپور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهران آقامحمدپور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهران آقامحمدپور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهران آقامحمدپور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهران آقامحمدپور چیست؟

دکتر مهران آقامحمدپور فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر مهران آقامحمدپور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهران آقامحمدپور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهران آقامحمدپور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهران آقامحمدپور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهران آقامحمدپور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهران آقامحمدپور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهران آقامحمدپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهران آقامحمدپور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهران آقامحمدپور

دکتر مهران آقامحمدپور فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهران آقامحمدپور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 77769 هستند. آدرس مطب دکتر مهران آقامحمدپور تهران است. شما میتوانید از دکتر مهران آقامحمدپور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهران آقامحمدپور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهران آقامحمدپور

دکتر مهران آقامحمدپور دارای مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهران آقامحمدپور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهران آقامحمدپور فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر