درمانکده
دکتر کیوان رادبد

دکتر کیوان رادبد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر کیوان رادبد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر کیوان رادبد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کیوان رادبد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کیوان رادبد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کیوان رادبد چیست؟

دکتر کیوان رادبد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر کیوان رادبد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کیوان رادبد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کیوان رادبد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کیوان رادبد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کیوان رادبد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کیوان رادبد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کیوان رادبد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کیوان رادبد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر کیوان رادبد

دکتر کیوان رادبد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کیوان رادبد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 44 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13453 هستند. آدرس مطب دکتر کیوان رادبد تهران است. شما میتوانید از دکتر کیوان رادبد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر کیوان رادبد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کیوان رادبد

دکتر کیوان رادبد دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کیوان رادبد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کیوان رادبد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر