درمانکده
دکتر رضا ابراهیمی

دکتر رضا ابراهیمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رضا ابراهیمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رضا ابراهیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا ابراهیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا ابراهیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا ابراهیمی چیست؟

دکتر رضا ابراهیمی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا ابراهیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا ابراهیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا ابراهیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا ابراهیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا ابراهیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا ابراهیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا ابراهیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا ابراهیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر رضا ابراهیمی

دکتر رضا ابراهیمی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا ابراهیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 106208 هستند. آدرس مطب دکتر رضا ابراهیمی تهران است. شما میتوانید از دکتر رضا ابراهیمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رضا ابراهیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا ابراهیمی

دکتر رضا ابراهیمی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا ابراهیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا ابراهیمی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر