درمانکده
دکتر کافه بازار

دکتر کافه بازار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر کافه بازار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر کافه بازار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کافه بازار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کافه بازار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کافه بازار چیست؟

دکتر کافه بازار پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر کافه بازار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کافه بازار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کافه بازار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کافه بازار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کافه بازار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کافه بازار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کافه بازار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کافه بازار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر کافه بازار

دکتر کافه بازار مقطع عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کافه بازار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 98 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 1234 هستند. آدرس مطب دکتر کافه بازار تهران است. شما میتوانید از دکتر کافه بازار خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر کافه بازار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کافه بازار

دکتر کافه بازار دارای مدرک مقطع عمومی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کافه بازار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کافه بازار مقطع عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر