درمانکده
دکتر شهرام فیروز مرنی

دکتر شهرام فیروز مرنی

تهران
4.9
28 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهرام فیروز مرنی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهرام فیروز مرنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهرام فیروز مرنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهرام فیروز مرنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهرام فیروز مرنی چیست؟

دکتر شهرام فیروز مرنی فلوشیپ درد هستند.

زودترین نوبت دکتر شهرام فیروز مرنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهرام فیروز مرنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهرام فیروز مرنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهرام فیروز مرنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهرام فیروز مرنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهرام فیروز مرنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهرام فیروز مرنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام فیروز مرنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شهرام فیروز مرنی

دکتر شهرام فیروز مرنی فلوشیپ درد از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرام فیروز مرنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 75427 هستند. آدرس مطب دکتر شهرام فیروز مرنی تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرام فیروز مرنی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهرام فیروز مرنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرام فیروز مرنی

دکتر شهرام فیروز مرنی دارای مدرک فلوشیپ درد هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهرام فیروز مرنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرام فیروز مرنی فلوشیپ درد به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر