درمانکده
دکتر حمید ملک زاده

دکتر حمید ملک زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حمید ملک زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حمید ملک زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمید ملک زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمید ملک زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمید ملک زاده چیست؟

دکتر حمید ملک زاده متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر حمید ملک زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمید ملک زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمید ملک زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمید ملک زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمید ملک زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمید ملک زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمید ملک زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید ملک زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حمید ملک زاده

دکتر حمید ملک زاده متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمید ملک زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 127779 هستند. آدرس مطب دکتر حمید ملک زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر حمید ملک زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمید ملک زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمید ملک زاده

دکتر حمید ملک زاده دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمید ملک زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمید ملک زاده متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر