نوبت دهی دکتر محمدرضا برزگری بافقی  متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر محمدرضا برزگری بافقی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
شماره نظام پزشکی : 52758
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا برزگری بافقی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا برزگری بافقی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا برزگری بافقی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا برزگری بافقی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا برزگری بافقی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا برزگری بافقی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا برزگری بافقی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا برزگری بافقی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا برزگری بافقی

دکتر محمدرضا برزگری بافقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا برزگری بافقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 52758 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا برزگری بافقی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا برزگری بافقی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا برزگری بافقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا برزگری بافقی

دکتر محمدرضا برزگری بافقی دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و دارای برد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی هستند. دکتر محمدرضا برزگری بافقی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 3 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 3 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا برزگری بافقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.