درمانکده
سمیه قربانی

سمیه قربانی

مشهد
4.0
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

388,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره صوتی

388,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

388,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب سمیه قربانی

مطب مشهد

مشهد - خیابان کوثر شمالی - بین کوثر ۷ و ۹ - پلاک 77

هنوز بیمارهای دکتر سمیه قربانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سمیه قربانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سمیه قربانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سمیه قربانی چیست؟

سمیه قربانی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت سمیه قربانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سمیه قربانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سمیه قربانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سمیه قربانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سمیه قربانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سمیه قربانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سمیه قربانی چقدر است؟

هزینه ویزیت سمیه قربانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره سمیه قربانی

سمیه قربانی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. سمیه قربانی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 31059 هستند. آدرس مطب سمیه قربانی مشهد - خیابان کوثر شمالی - بین کوثر ۷ و ۹ - پلاک 77 است. شما میتوانید از سمیه قربانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تصویری ، مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت سمیه قربانی 3 مهر است. بیماران و مراجعین سمیه قربانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سمیه قربانی

سمیه قربانی دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سمیه قربانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سمیه قربانی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر