درمانکده
دکتر الهام یعقوبی

دکتر الهام یعقوبی

تهران
4.0
2 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر الهام یعقوبی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الهام یعقوبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الهام یعقوبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الهام یعقوبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الهام یعقوبی چیست؟

دکتر الهام یعقوبی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر الهام یعقوبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الهام یعقوبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الهام یعقوبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الهام یعقوبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الهام یعقوبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الهام یعقوبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الهام یعقوبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام یعقوبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر الهام یعقوبی

دکتر الهام یعقوبی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الهام یعقوبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 116189 هستند. آدرس مطب دکتر الهام یعقوبی تهران است. شما میتوانید از دکتر الهام یعقوبی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر الهام یعقوبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الهام یعقوبی

دکتر الهام یعقوبی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الهام یعقوبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الهام یعقوبی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر