درمانکده
دکتر مهدی وجدانیان

دکتر مهدی وجدانیان

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهدی وجدانیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهدی وجدانیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی وجدانیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی وجدانیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی وجدانیان چیست؟

دکتر مهدی وجدانیان فوق تخصص روماتولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی وجدانیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی وجدانیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی وجدانیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی وجدانیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی وجدانیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی وجدانیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی وجدانیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی وجدانیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهدی وجدانیان

دکتر مهدی وجدانیان فوق تخصص روماتولوژی به شماره نظام پزشکی 109257 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 13 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مهدی وجدانیان

دکتر مهدی وجدانیان متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهدی وجدانیان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی وجدانیان فوق تخصص روماتولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر