نوبت دهی دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید  متخصص جراحی مغز و اعصاب

دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید

متخصص جراحی مغز و اعصاب
شماره نظام پزشکی : 132858
تجربه 7سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید

دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 132858 هستند. آدرس مطب دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید

دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 2 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 1 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدشهاب قاضی میر سعید متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.