درمانکده
دکتر سید جابر رسولی

دکتر سید جابر رسولی

تهران
4.4
16 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

250,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ اسفند ساعت 20:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر سید جابر رسولی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید جابر رسولی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید جابر رسولی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید جابر رسولی چیست؟

دکتر سید جابر رسولی فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری هستند.

زودترین نوبت دکتر سید جابر رسولی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید جابر رسولی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید جابر رسولی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید جابر رسولی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید جابر رسولی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید جابر رسولی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید جابر رسولی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید جابر رسولی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید جابر رسولی

دکتر سید جابر رسولی فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری به شماره نظام پزشکی 133950 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 6 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سید جابر رسولی

دکتر سید جابر رسولی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید جابر رسولی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید جابر رسولی فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر