دکتر بهادر فرقانی

دکتر بهادر فرقانی

تهران
4.1
11 نظر
غیر فعال

نوبت های دکتر بهادر فرقانی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهادر فرقانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر بهادر فرقانی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر بهادر فرقانی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر بهادر فرقانی چیست؟

دکتر بهادر فرقانی متخصص متخصص بیماری های عفونی و تب دار است. بیماران بسیاری برای درمان آنفولانزا، ایدز، واکسیناسیون، سینوزیت به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر بهادر فرقانی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر بهادر فرقانی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر بهادر فرقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر بهادر فرقانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر بهادر فرقانی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهادر فرقانی

دکتر بهادر فرقانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 70321 یکی از متخصصان تهران با بیش از 19 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های آنفولانزا,ایدز,واکسیناسیون,سینوزیت به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر بهادر فرقانی استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر بهادر فرقانی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر