درمانکده
دکتر خانم تهرانی

دکتر خانم تهرانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر خانم تهرانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر خانم تهرانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خانم تهرانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خانم تهرانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خانم تهرانی چیست؟

دکتر خانم تهرانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر خانم تهرانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خانم تهرانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خانم تهرانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خانم تهرانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خانم تهرانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خانم تهرانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خانم تهرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خانم تهرانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر خانم تهرانی

دکتر خانم تهرانی عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر خانم تهرانی

دکتر خانم تهرانی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر خانم تهرانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر خانم تهرانی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر