نوبت دهی دکتر مریم سادات رسولی نژاد  فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

دکتر مریم سادات رسولی نژاد

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان
شماره نظام پزشکی : 124818
تجربه 10سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مریم سادات رسولی نژاد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر مریم سادات رسولی نژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم سادات رسولی نژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم سادات رسولی نژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم سادات رسولی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم سادات رسولی نژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم سادات رسولی نژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم سادات رسولی نژاد چقدر است؟

دربارۀ دکتر مریم سادات رسولی نژاد

دکتر مریم سادات رسولی نژاد فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم سادات رسولی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 124818 هستند. آدرس مطب دکتر مریم سادات رسولی نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم سادات رسولی نژاد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم سادات رسولی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم سادات رسولی نژاد

دکتر مریم سادات رسولی نژاد دارای مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم سادات رسولی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم سادات رسولی نژاد فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.