درمانکده
دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد

دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد چیست؟

دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد

دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 164833 هستند. آدرس مطب دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد

دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد دارای مدرک عمومی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر