نوبت دهی دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد   عمومی

دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد

عمومی
شماره نظام پزشکی : 164833
تجربه 6سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد چقدر است؟

دربارۀ دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد

دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 164833 هستند. آدرس مطب دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد

دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آلاء غلامرضائی بوشهری نژاد عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.