درمانکده
دکتر علیرضا رضایی

دکتر علیرضا رضایی

تهران
4.4
9 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 14:15
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر علیرضا رضایی

مطب شهرک غرب

شهرک غرب - تقاطع بلوار فرحزادی و دادمان - جنب بیمارستان آتیه - ساختمان پزشکان آتیه - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا رضایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا رضایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا رضایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا رضایی چیست؟

دکتر علیرضا رضایی اندرولوژی و لاپاراسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا رضایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا رضایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا رضایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا رضایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا رضایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا رضایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا رضایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا رضایی

دکتر علیرضا رضایی اندرولوژی و لاپاراسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا رضایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 86483 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا رضایی شهرک غرب - تقاطع بلوار فرحزادی و دادمان - جنب بیمارستان آتیه - ساختمان پزشکان آتیه - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر علیرضا رضایی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علیرضا رضایی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا رضایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا رضایی

دکتر علیرضا رضایی دارای مدرک فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا رضایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا رضایی اندرولوژی و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر