نوبت دهی دکتر دکتر سارا حاجی نجفی   عمومی

دکتر دکتر سارا حاجی نجفی

عمومی
شماره نظام پزشکی : 183255
تجربه 4سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر دکتر سارا حاجی نجفی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر دکتر سارا حاجی نجفی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر دکتر سارا حاجی نجفی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر دکتر سارا حاجی نجفی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر دکتر سارا حاجی نجفی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر دکتر سارا حاجی نجفی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر دکتر سارا حاجی نجفی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر دکتر سارا حاجی نجفی چقدر است؟

دربارۀ دکتر دکتر سارا حاجی نجفی

دکتر دکتر سارا حاجی نجفی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر دکتر سارا حاجی نجفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 183255 هستند. آدرس مطب دکتر دکتر سارا حاجی نجفی تهران است. شما میتوانید از دکتر دکتر سارا حاجی نجفی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر دکتر سارا حاجی نجفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر دکتر سارا حاجی نجفی

دکتر دکتر سارا حاجی نجفی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر دکتر سارا حاجی نجفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر دکتر سارا حاجی نجفی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.