نوبت دهی دکتر فائزه السادات حیدری  متخصص بیماری های عفونی و تب دار

دکتر فائزه السادات حیدری

متخصص بیماری های عفونی و تب دار
شماره نظام پزشکی : 130137
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

چطور می‌توانم از دکتر فائزه السادات حیدری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فائزه السادات حیدری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فائزه السادات حیدری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فائزه السادات حیدری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فائزه السادات حیدری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فائزه السادات حیدری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فائزه السادات حیدری چقدر است؟

Item 1 of 5

دربارۀ دکتر فائزه السادات حیدری

دکتر فائزه السادات حیدری متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فائزه السادات حیدری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 130137 هستند. آدرس مطب دکتر فائزه السادات حیدری تهران است. شما میتوانید از دکتر فائزه السادات حیدری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فائزه السادات حیدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فائزه السادات حیدری

دکتر فائزه السادات حیدری دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فائزه السادات حیدری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فائزه السادات حیدری متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.