درمانکده
دکتر فائزه السادات حیدری

دکتر فائزه السادات حیدری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فائزه السادات حیدری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فائزه السادات حیدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فائزه السادات حیدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فائزه السادات حیدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فائزه السادات حیدری چیست؟

دکتر فائزه السادات حیدری متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر فائزه السادات حیدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فائزه السادات حیدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فائزه السادات حیدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فائزه السادات حیدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فائزه السادات حیدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فائزه السادات حیدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فائزه السادات حیدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فائزه السادات حیدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر فائزه السادات حیدری

دکتر فائزه السادات حیدری متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فائزه السادات حیدری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 130137 هستند. آدرس مطب دکتر فائزه السادات حیدری تهران است. شما میتوانید از دکتر فائزه السادات حیدری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فائزه السادات حیدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فائزه السادات حیدری

دکتر فائزه السادات حیدری دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فائزه السادات حیدری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فائزه السادات حیدری متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر