نوبت دهی دکتر ساجده مهربان کلشتری   عمومی

دکتر ساجده مهربان کلشتری

عمومی
شماره نظام پزشکی : 139903
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر ساجده مهربان کلشتری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر ساجده مهربان کلشتری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ساجده مهربان کلشتری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ساجده مهربان کلشتری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ساجده مهربان کلشتری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ساجده مهربان کلشتری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ساجده مهربان کلشتری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ساجده مهربان کلشتری چقدر است؟

دربارۀ دکتر ساجده مهربان کلشتری

دکتر ساجده مهربان کلشتری عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ساجده مهربان کلشتری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 139903 هستند. آدرس مطب دکتر ساجده مهربان کلشتری تهران است. شما میتوانید از دکتر ساجده مهربان کلشتری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ساجده مهربان کلشتری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ساجده مهربان کلشتری

دکتر ساجده مهربان کلشتری دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ساجده مهربان کلشتری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ساجده مهربان کلشتری عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.