درمانکده
دکتر فرزین خوروش

دکتر فرزین خوروش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرزین خوروش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرزین خوروش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرزین خوروش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرزین خوروش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرزین خوروش چیست؟

دکتر فرزین خوروش متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر فرزین خوروش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرزین خوروش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرزین خوروش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرزین خوروش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرزین خوروش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرزین خوروش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرزین خوروش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزین خوروش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرزین خوروش

دکتر فرزین خوروش متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزین خوروش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73260 هستند. آدرس مطب دکتر فرزین خوروش تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزین خوروش خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرزین خوروش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزین خوروش

دکتر فرزین خوروش دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرزین خوروش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزین خوروش متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر