درمانکده
دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی

دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۵ آذر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی

مطب شهرری

شهرری - خیابان قم - میدان شهدای شاملو (فرمانداری) - خیابان سپاهیان انقلاب - پلاک ۲۴۴

هنوز بیمارهای دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی چیست؟

دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی فوق تخصص نوزادان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی

دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی فوق تخصص نوزادان به شماره نظام پزشکی 78664 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی: شهرری - خیابان قم - میدان شهدای شاملو (فرمانداری) - خیابان سپاهیان انقلاب - پلاک ۲۴۴

تجربه دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی

دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی فوق تخصص نوزادان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی فوق تخصص نوزادان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر