نوبت دهی دکتر فرنوش یوسفی میلانی عمومی عمومی

دکتر فرنوش یوسفی میلانی

عمومی عمومی
شماره نظام پزشکی : 98391
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر فرنوش یوسفی میلانی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر فرنوش یوسفی میلانی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر فرنوش یوسفی میلانی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر فرنوش یوسفی میلانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرنوش یوسفی میلانی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر فرنوش یوسفی میلانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر فرنوش یوسفی میلانی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر فرنوش یوسفی میلانی

  دکتر فرنوش یوسفی میلانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرنوش یوسفی میلانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 98391 هستند. آدرس مطب دکتر فرنوش یوسفی میلانی بلوار سعادت آباد - نرسیده به میدان کاج - پلاک 45 - واحد 8 است. شما میتوانید از دکتر فرنوش یوسفی میلانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرنوش یوسفی میلانی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فرنوش یوسفی میلانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر فرنوش یوسفی میلانی

  دکتر فرنوش یوسفی میلانی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرنوش یوسفی میلانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرنوش یوسفی میلانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.