درمانکده
دکتر حامدرضا مهاجر

دکتر حامدرضا مهاجر

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

125,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:30

آدرس مطب دکتر حامدرضا مهاجر

مطب مشهد

مشهد - خیابان فردوسی جنوبی - جنب دارالشفای موسی بن جعفر (ع) - ساختمان توسلی - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر حامدرضا مهاجر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حامدرضا مهاجر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حامدرضا مهاجر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حامدرضا مهاجر چیست؟

دکتر حامدرضا مهاجر متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر حامدرضا مهاجر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حامدرضا مهاجر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حامدرضا مهاجر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حامدرضا مهاجر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حامدرضا مهاجر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حامدرضا مهاجر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حامدرضا مهاجر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامدرضا مهاجر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حامدرضا مهاجر

دکتر حامدرضا مهاجر متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حامدرضا مهاجر یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 42744 هستند. آدرس مطب دکتر حامدرضا مهاجر مشهد - خیابان فردوسی جنوبی - جنب دارالشفای موسی بن جعفر (ع) - ساختمان توسلی - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر حامدرضا مهاجر خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حامدرضا مهاجر 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حامدرضا مهاجر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حامدرضا مهاجر

دکتر حامدرضا مهاجر دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حامدرضا مهاجر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حامدرضا مهاجر متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر