درمانکده
دکتر معصومه کیان پیشه

دکتر معصومه کیان پیشه

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 12:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر معصومه کیان پیشه

مطب خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر - جنوب میدا ونک - روبروی گاندی ۱۴ - خیابان فوزی - پلاک ۸

هنوز بیمارهای دکتر معصومه کیان پیشه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر معصومه کیان پیشه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر معصومه کیان پیشه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر معصومه کیان پیشه چیست؟

دکتر معصومه کیان پیشه پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر معصومه کیان پیشه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر معصومه کیان پیشه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر معصومه کیان پیشه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر معصومه کیان پیشه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر معصومه کیان پیشه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر معصومه کیان پیشه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر معصومه کیان پیشه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه کیان پیشه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر معصومه کیان پیشه

دکتر معصومه کیان پیشه عمومی به شماره نظام پزشکی 62616 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر معصومه کیان پیشه: خیابان ولیعصر - جنوب میدا ونک - روبروی گاندی ۱۴ - خیابان فوزی - پلاک ۸

تجربه دکتر معصومه کیان پیشه

دکتر معصومه کیان پیشه عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر معصومه کیان پیشه مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر معصومه کیان پیشه عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر