نوبت دهی دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی  متخصص جراحی عمومی

دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : 77937
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی چقدر است؟

دربارۀ دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی

دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 77937 هستند. آدرس مطب دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی

دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.