درمانکده
مریم زمستانی

مریم زمستانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم زمستانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم زمستانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مریم زمستانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مریم زمستانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مریم زمستانی چیست؟

مریم زمستانی کارشناس ارشد تغذیه هستند.

زودترین نوبت مریم زمستانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مریم زمستانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مریم زمستانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مریم زمستانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مریم زمستانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مریم زمستانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مریم زمستانی چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم زمستانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره مریم زمستانی

مریم زمستانی کارشناس ارشد تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. مریم زمستانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-3321 هستند. آدرس مطب مریم زمستانی تهران است. شما میتوانید از مریم زمستانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین مریم زمستانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مریم زمستانی

مریم زمستانی دارای مدرک کارشناس ارشد تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مریم زمستانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مریم زمستانی کارشناس ارشد تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر