درمانکده
سید مصطفی هاشمی نژاد

سید مصطفی هاشمی نژاد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر سید مصطفی هاشمی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سید مصطفی هاشمی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سید مصطفی هاشمی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سید مصطفی هاشمی نژاد چیست؟

سید مصطفی هاشمی نژاد کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت سید مصطفی هاشمی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سید مصطفی هاشمی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سید مصطفی هاشمی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سید مصطفی هاشمی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سید مصطفی هاشمی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سید مصطفی هاشمی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سید مصطفی هاشمی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت سید مصطفی هاشمی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره سید مصطفی هاشمی نژاد

سید مصطفی هاشمی نژاد کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. سید مصطفی هاشمی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب سید مصطفی هاشمی نژاد تهران است. شما میتوانید از سید مصطفی هاشمی نژاد خدمات مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت سید مصطفی هاشمی نژاد 3 مهر است. بیماران و مراجعین سید مصطفی هاشمی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سید مصطفی هاشمی نژاد

سید مصطفی هاشمی نژاد دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سید مصطفی هاشمی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سید مصطفی هاشمی نژاد کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر