درمانکده
پری گل حق شناس

پری گل حق شناس

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پری گل حق شناس به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پری گل حق شناس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از پری گل حق شناس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی پری گل حق شناس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص پری گل حق شناس چیست؟

پری گل حق شناس کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت پری گل حق شناس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت پری گل حق شناس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از پری گل حق شناس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین پری گل حق شناس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از پری گل حق شناس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به پری گل حق شناس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت پری گل حق شناس چقدر است؟

هزینه ویزیت پری گل حق شناس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره پری گل حق شناس

پری گل حق شناس کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. پری گل حق شناس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-4424 هستند. آدرس مطب پری گل حق شناس تهران است. شما میتوانید از پری گل حق شناس خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین پری گل حق شناس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه پری گل حق شناس

پری گل حق شناس دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به پری گل حق شناس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از پری گل حق شناس کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر