درمانکده
شیرین فرنادی

شیرین فرنادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شیرین فرنادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شیرین فرنادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از شیرین فرنادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی شیرین فرنادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص شیرین فرنادی چیست؟

شیرین فرنادی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت شیرین فرنادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت شیرین فرنادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از شیرین فرنادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین شیرین فرنادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از شیرین فرنادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به شیرین فرنادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت شیرین فرنادی چقدر است؟

هزینه ویزیت شیرین فرنادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره شیرین فرنادی

شیرین فرنادی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. شیرین فرنادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-1036 هستند. آدرس مطب شیرین فرنادی تهران است. شما میتوانید از شیرین فرنادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین شیرین فرنادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه شیرین فرنادی

شیرین فرنادی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به شیرین فرنادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از شیرین فرنادی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر